logo big

plan200x200dziennik200x200

Strona w przebudowie.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Uwagi i sugestie dotyczące strony prosimy kierować na adres: zspnr1kras@gmail.com

Kontakt z sekretariatem: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

Najnowsze artykuły

23 Sty 2019 18:03 - Postaw na zawód !!!
Pracownia  elektrycznego i elektronicznego wyposażenia pojazdów  samochodowych

W ramach projektów 12.4 i 13.6 zakupiono sprzęt do doposażenia pracowni  elektrycznego i elektronicznego wyposażenia pojazdów  samochodowych : Zestawy demonstracyjne: System zintegrowany typu Motronic M1.5.5 ABS/ASR - system regulacji siły hamowania System klimatyzacji Climatronic System sterowania silnikiem ZS typu Common Raill Zestawy [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
23 Sty 2019 17:52 - Postaw na zawód !!!
Projekt unijny

    Zajęcia mają na celu podwyższenie wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki samochodowej. Celem projektu jest odbudowa samochodu strażackiego Star 25. Uczniowie w czasie zajęć wykorzystują sprzęt pozyskany z projektu. 

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
23 Sty 2019 17:43 - Postaw na zawód !!!
Pracownia języka niemieckiego

  Uczniowie naszej szkoły  uczą się języka niemieckiego w komfortowej  pracowni językowej, wyposażonej w tablicę interaktywną oraz 16 stanowisk  do ćwiczenia umiejętności słuchania i mówienia w języku obcym. Na zajęciach lekcyjnych oglądają filmy i  teledyski w oryginalnej wersji językowej, wykonują [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
23 Sty 2019 17:35 - Postaw na zawód !!!
Pracownia języka angielskiego

  W ramach realizowanego projektu ‘’Szkoła nowych możliwości’’, pracownia języka angielskiego została wyposażona w pracownię multimedialną. Wiedza i umiejętności zdobyte przez uczniów z użyciem nowoczesnych metod i ze wsparciem nowoczesnych technologii są dużo bardziej trwałe i efektywne.  Multimedialne lekcje są [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
23 Sty 2019 17:17 - Postaw na zawód !!!
Projekt unijny

Od września br. szkolnego prowadzone jest szkolenie „Tajniki prowadzenia firmy” dla uczniów z klas technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Na zajęciach uczniowie rozpoczynają i prowadzą działalność gospodarczą wybranej przez siebie firmy. Już od początku zajęć marzenia przybierają realne kształty, ponieważ w tematyce: [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
23 Sty 2019 13:25 - Postaw na zawód !!!
„Szkoła nowych możliwości”

„Szkoła nowych możliwości” to projekt, który obecnie jest realizowany w naszej szkole. Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 12 – Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.4 – Kształcenie zawodowe współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
15 Sty 2019 07:00 - Małgorzata Typiak
I miejsce w powiatowych zawodach piłki siatkowej - chłopaki na medal !!!

Zawody powiatowe piłki siatkowej chłopców odbyły się 14.01.2019 r. w MOSiR w Krasnymstawie. Udział wzięły 4 drużyny: I LO im. Władysława Jagiełły, II LO im. C.K.Norwida, ZSP nr 1 i ZSP nr 2. Nasza drużyna w składzie: Grzegorz Dąbek, Kamil Zacharzyński, Łukasz Grabczak, Sebastian Staszak (4TPB), Krystian Pokora, Maciej Zygrent, [ ... ]

Wydarzenia sportoweCzytaj więcej...
03 Sty 2019 16:54 - Małgorzata Typiak
„Poznaj swoje prawa w pracy” – VI edycja konkursu

  W dniu 18 grudnia 2018 r. o godzinie 11:00 w sali bankietowej restauracji Fiesta w Lublinie odbył się regionalny konkurs wiedzy pod nazwą „Poznaj swoje prawa w pracy”. Organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Pracy, celem - popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawa pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Naszą [ ... ]

Konkursy i olimpiadyCzytaj więcej...

Komunikaty i ogłoszenia

Projekty i przetargi